fbpx

Mežsaimniecība

  • Meža inventarizācija

    Mūsu pieredzējušie un sertificētie speciālisti ātri un kvalitatīvi veiks Jūsu meža inventarizāciju. Papildus atjaunosim arī īpašuma robežas un sakārtosim kupicas.
  • Piesaki konsultāciju

    Piesaki konsultāciju ar kādu no mūsu mežsaimniecības speciālistiem jau šodien un mūsu profesionālais speciālists palīdzēs novērtēt Jūsu mežu. Mūsu darbinieki ir ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi mežsaimniecības jomā, ko veiksmīgi nodod arī jaunajiem speciālistiem.
  • Mežizstrāde

    Piedāvājam pilnu meža apsaimniekošanas ciklu: meža atjaunošanu, ieaudzējot jaunos kociņus izcirtumos vai citās platībās, jaunaudžu kopšanu (šis darbs tiek veikts mežaudzēs un izcirtumos, kuros stādīti, sēti vai dabiski atjaunojušies koki), cirsmu izstrādi, kā arī citus ar mežsaimniecību un mežizstrādi saistītus darbus.

Jūsu vēlmes mums vienmēr būs prioritāte, tieši tāpēc mūsu profesionāļi izvērtēs Jūsu piedāvājumu un Jūs saņemsiet piedāvājumu 12h laikā.


Ja vēlaties uzzināt sava meža vai cirsmas vērtību vai nepieciešama palīdzība pārdošanā, aizpildiet pieteikumu un saņemiet profesionālu meža novērtēšanas speciālista konsultāciju bez maksas.  Vairāk info zvanot +371 20209888